اخبار

سازمان پارک ها و فضای سبز

 

RSS اخبار
بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از فضای سبز سطح منطقه دو، چهار و پنج
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح روز گذشته مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در ادامه بازدیدهای میدانی خود، از فضای سبز مناطق دو، چهار و پنج بازدید بعمل آورد.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 12:45
عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، از عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 12:30
بررسی مشکلات پروژه های پارکهای ساحلی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات پارکهای ساحلی با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز، نماینده معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز و نمایندگان مناطق یک و دو، معاومنین و مدیران این سازمان در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
یکشنبه، 11 خرداد 1399 - 13:39
بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از پارکهای سطح منطقه یک
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه معاون بهره برداری و فضای سبز سازمان، سرپرست فضای سبز منطقه یک و نماینده پیمانکار حفظ و نگهداری، از فضای سبز و پارکهای سطح منطقه یک بازدید بعمل آورد.
شنبه، 10 خرداد 1399 - 10:47
تقدیر از کارگران نمونه سازمان پارکها به مناسبت گرامیداشت روز کارگر
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته مراسم گرامیداشت روز کارگر و تقدیر از کارگران نمونه این سازمان با حضور سید جواد موسوی نسب معاون مالی و اقتصادی، صادق حزباوی معاون پارکها و فضای سبز، میلاد معصومی و رحیم زهیری نمایندگان کارگر سازمان پارکها و فضای سبز با حفظ ...
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399 - 07:55
اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها در سال 99 برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکهار و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.
دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399 - 14:06
جلسه مسئولین فضای سبز فولاد اکسین با مدیر عامل سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، معاونین و مدیران این مجموعه و مسئول فضای سبز و مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در محل سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد.
دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399 - 12:15
بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از نخل های مثمر خیابان سلمان فارسی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه صادق حزباوی معاونت پارکها و فضای سبز و مالک حمادی مدیر امور مالی این سازمان از روند نگهداری نخل های مثمر کاشته شده در خیابان نادری بازدید بعمل آوردند.
یکشنبه، 31 فروردین 1399 - 09:21
تعطیلی تمامی پارک ها و بوستان های سطح کلانشهر اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تعطیلی پارک ها و بوستان های سطح این کلانشهر خبر داد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 18:14
کاشت  بیش از 233 هزار متر مربع گلکاری در سال ۹۸ توسط سازمان پارکها و فضای سبز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری از کاشت بیش از 233 هزار مترمربع گلهای فصلی در سطح مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 17:51
اجرای بیش از یک هزار و 200 مترمربع فرش گل در مناطق مختلف
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای بیش از یک هزار و 200 مترمربع فرش گل در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 10:49
تودیع و معارفه معاون فنی و اجرایی سازمان پارکها
به گزارش ادارهارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته مراسم تودیع و معارفه معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 10:44
به مناسبت روز درختکاری صورت گرفت: توزیع رایگان چهار هزار نهال در مناطق هشتگانه
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز چهار هزار نهال، درخت و درختچه در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز به صورت رایگان میان شهروندان توزیع شد.
پنجشنبه، 15 اسفند 1398 - 13:08
بازدید فرمانده پایگاه بسیج شهرداری اهواز از سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته احمد حاتمی فرمانده بسیج شهرداری اهواز به همراه فرزاد شاهولی مدیرکل بازرسی شهرداری و جمعی از مسئولین بسیج شهرداری از سازمان پارکها بازدید بعمل آوردند
پنجشنبه، 15 اسفند 1398 - 12:50
کارگاه های آموزشی اصول پیشگیری و مقاله با کرنا در سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز کارگاه آموزشی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ویژه پرسنل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز برگزار شد.
چهارشنبه، 14 اسفند 1398 - 15:37
صفحه 5 از 52ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها