اخبار

سازمان پارک ها و فضای سبز

 

RSS اخبار
جلسه هیأت مدیره سازمان پارکها برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته جلسه هیأت مدیره سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور بابک محمدی معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و رئیس هیأت مدیره این سازمان، سید رشید شجاعی نژاد مدیرعامل و عضو هیأت مدیره این سازمان و جمعی از معاونین و مدیران این مجم...
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 - 11:58
نشست مشترک مدیران ابفا و شهرداری اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر امروز در پایان وقت اداری، نشست مشترکی با حضور مدیران اداره آب و فاضلاب اهواز و مدیران شهرداری اهواز در خصوص پیگیری پروژه های باقیمانده دفع آب های سطحی در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 25 خرداد 1400 - 08:41
پارک حجاب در آستانه آزادی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی نژاد از آزاد سازی پارک حجاب واقع در منطقه چهار شهرداری اهواز خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 25 خرداد 1400 - 08:35
مدیرعامل سازمان پارکها خواستار شد: تهیه زمان بندی جهت برنامه های درآمدی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه شورای معاونین سازمان پارک‌ها با حضور مدیر عامل، معاونین و برخی از مدیران این مجموعه برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 25 خرداد 1400 - 07:58
شناسایی مناطق آبگیر در منطقه چهار
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز چهارشنبه جلسه ای با حضور مدیرعامل این سازمان، کارشناسان و مشاورین آب های سطحی در محل جلسات این مجموعه برگزار شد.
یکشنبه، 23 خرداد 1400 - 10:06
شهردار منتخب اهواز: دفع آب های سطحی مهمترین دغدغه ی شهرداری اهواز است
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر روز گذشته جلسه ای با حضور شهردار اهواز، معاون خدمات شهری، مدیر عامل سازمان پارکها، قائم مقام خدمات شهری، کارشناسان و مشاورین دفع آب های سطحی در خصوص آنالیز و پیگیری مصوبات فی ما بین شهرداری اهواز و اداره آب و فاضلاب استان خوز...
ﺳﻪشنبه، 18 خرداد 1400 - 08:33
لایروبی ایستگاه آب خام پل غدیر
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ محدوده ایستگاه آب خام پل غدیر واقع در منطقه یک شهرداری اهواز لایروبی و وارد مدار آبرسانی به فضای سبز شد.
دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 10:28
راه اندازی و تعمیر پمپ آب خام ایستگاه کلاه کج
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی مدیر عامل این سازمان از تعمیر و راه اندازی پمپ ایستگاه آب خام کلاه کج واقع در منطقه یک خبر داد.
دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 10:10
نصب پلاکارد رحلت امام در سازمان
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی نژاد درگذشت امام راحل و عظیم شأن انقلاب اسلامی و همچنین شهادت امام جعفر صادق (ع) را خدمت عموم مسلمین جهان تسلیت گفت.
پنجشنبه، 13 خرداد 1400 - 10:01
پاکسازی عمومی محوطه سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز پنجشنبه 13 خرداد ماه سال جاری به همت کارکنان خدوم این سازمان، محوطه اداری این سازمان به مساحت بیش از ده هزار متر مربع پاکسازی شد.
پنجشنبه، 13 خرداد 1400 - 09:45
شهربازی چمران اهواز جمع آوری شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته طی حکمی که از سوی حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان گرفته شد، شهربازی چمران واقع در ساحل غربی رودخانه کارون جمع آوری شد.
چهارشنبه، 12 خرداد 1400 - 08:39
شش ماه تا سه سال حبس تعزیری در انتظار متخلفین قطع درخت ها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طبق قانون حفظ و گسترش فضای سبز که در سال 1352 جهت جلوگیری از قطع بی رویه درختان مصوب شد، مقرر گردید افرادی که بدون مجوز قانونی در از مراجع ذی صلاح اقدام به قطع درخت می کنند به شش ماه تا سه سال حبس تعزیری محکوم خواهند شد.
دوشنبه، 10 خرداد 1400 - 12:32
پیامک نکات آموزشی فضای سبز به مدیران شهری
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل این سازمان از ارسال پیامک های آموزشی فضای سبز به مدیران مناطق و مسئولین خدمات شهری خبر داد.
یکشنبه، 09 خرداد 1400 - 12:06
نشست بصیرتی ویژه انتخابات 1400
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها، مدیران، کارکنان و حجت الاسلام و المسلمین حلاج در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
یکشنبه، 09 خرداد 1400 - 11:15
اجرای طرح آبرسانی به 14 هکتار از فضای سبز پارک ربیع
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل این سازمان، علیرضا حلاج دزفولی مشاور و نماینده معاونت خدمات شهری، سعید جهانگیری، محمود یوسفی معاون خدمات شهری منطقه یک و مهدی معصومی مسئول فضای سبز این منطقه در سالن جلسات مجموعه س...
شنبه، 08 خرداد 1400 - 12:05
صفحه 9 از 62ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار