اخبار

معاونت حمل و نقل و ترافیک

 

RSS اخبار
برگزاری آیین تودیع و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
آیین تودیع و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، با حضور سعیدی نیا، قائم مقام شهرداری اهواز و جمعی از معاونین و مدیران، در سالن جلسات سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 20 اسفند 1398 - 08:28
انتصاب سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
    طی  حکمی از سوی موسی شاعری شهردار اهواز, عبدالامیر مجدم بعنوان سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز منصوب شد.   در حکم آقای مجدم چنین آمده است: نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی و به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ...
ﺳﻪشنبه، 13 اسفند 1398 - 11:50
بررسي علل حوادث و تصادفات شهر اهواز
جلسه بررسي علل حوادث و تصادفات شهر اهواز، با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و رئیس اورژانس استان خوزستان، در دفتر معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 11:28
برگزاری جلسه بررسی سامانه هوشمند مدیریت الکترونیک ناوگان تاکسیرانی شهرداری اهواز
جلسه بررسی سامانه هوشمند مدیریت الکترونیک ناوگان تاکسیرانی شهرداری اهواز با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک در سالن جلسات سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 06 اسفند 1398 - 11:40
نصب و راه اندازی چراغ راهنمایی فرمان در میدان کارون
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در جهت ایمن سازی معابر، تسهیل در عبور و مرور، کاهش حوادث ناشی از ترافیک و همچنین افزایش ایمنی شهروندان، اقدام به نصب و راه‌اندازی چراغ راهنمایی فرمان در میدان کارون نمود.
ﺳﻪشنبه، 06 اسفند 1398 - 11:29
برگزاری مراسم افتتاح رسمی مرکز کنترل ترافیک غرب شهرداری اهواز
مراسم افتتاح مرکز کنترل ترافیک غرب شهرداری اهواز، با حضور استاندار خوزستان، شهردار اهواز، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون حمل و نقل و ترافیک و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 29 بهمن 1398 - 13:00
اجرای طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به منظور انتقال مفاهیم کلیدی ترافیک به خانواده ها برای اولین بار طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک را اجرا کرد.
ﺳﻪشنبه، 29 بهمن 1398 - 09:01
تجلیل از بانوان شاغل در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
روز گذشته به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، مراسم تقدیر از بانوان شاغل در معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.
دوشنبه، 28 بهمن 1398 - 08:24
برگزاری کارگاه آموزش ترافیک در دبستان دخترانه شاهد شکوفه های انقلاب
کارگاه آموزشی ترافیک ویژه دانش آموزان مدارس با هدف اهمیت ویژه ی آموزش های متمرکز در یادگیری قوانین و نهادینه سازی فرهنگ ترافیکی در میان دانش آموزان برگزار شد.
دوشنبه، 14 بهمن 1398 - 08:42
ارتقا فرهنگ ترافیک دانش آموزان مدارس با برگزاری دوره های آموزش ترافیک
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، دوره های آموزش مباحث ترافیکی در مدارس ابتدایی با هدف نهادینه سازی و ارتقا فرهنگ، قوانین و مقررات ترافیکی را برگزار کرد.
دوشنبه، 14 بهمن 1398 - 08:35
 برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت آلودگی هوا
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در راستای مدیریت آلودگی هوا و توانمند سازی و آگاه سازی کارکنان، دوره آموزشی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز برگزار کرد.
شنبه، 12 بهمن 1398 - 14:14
تکمیل و بهره برداری از پروژه های اجرایی حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در راستای استقبال از بهار، اقدام به بررسی نحوه اجرا و اتمام پروژه های اجرایی حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک در سطح شهر کرد.
یکشنبه، 06 بهمن 1398 - 09:45
اقدامات انجام شده در راستای اتمام عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز کنترل ترافیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از 90درصد پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز کنترل ترافیک خبر داد.
شنبه، 05 بهمن 1398 - 09:55
تخفیف مجدد 50 درصدی معاینه فنی شهر اهواز در یکم بهمن ماه
    به گزارش سایت شهرداری اهواز، با پیگیری های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و هماهنگی با شورای ترافیک استان خوزستان، به مناسبت هفته ی هوای پاک هزینه معاینه فنی خودروها، مجدداً در روز یکم بهمن ماه 98 با 50 درصد تخفیف در اهواز انجام می شود. لویمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار...
دوشنبه، 30 دی 1398 - 11:31
تخفیف ویژه معاینه فنی خودرو تا پنجاه درصد به مناسبت روز ملی هوای پاک
    به منظور فرهنگ سازي و حفظ محيط زيست، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري اهواز در نظر دارد با هماهنگي شوراي ترافيك استان، به مناسبت روز ملي هواي پاك، يكشنبه ٢٩ دي ماه، معاينه فني خودروها را با تخفيف ويژه ( ٥٠ درصد)، جهت شهروندان گرامي انجام دهد. برپایه این گزارش لویمی معاون حمل و نقل&...
شنبه، 28 دی 1398 - 14:04
صفحه 1 از 48ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها