اخبار

سازمان مدیریت پسماند شهری

 

RSS اخبار
(إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ)ضایعه درگذشت یکی از کارگران شریف شهرداری اهواز زنده یاد علی بیت سیاح موجب تالم و تاثر شدید خانواده بزرگ شهرداری اهواز به خصوص فعالان حوزه خدمات شهری شد.
پنجشنبه، 07 فروردین 1399 - 02:20
  سازمان مدیریت پسماند هشدار داد: ارجاع تخلفات زباله های عفونی در ساحل کارون به مراجع قانونی
    مدیرعامل سازمان پسماند در واکنش به تخلیه زباله های عفونی در ساحل کارون به تولیدکنندگان  پسماندهای عفونی در شهر اهواز نسبت به رعایت موارد بهداشتی ودستورالعمل های وزارت بهداشت وسازمان حفاظت محیط زیست هشدار داد. وی عنوان کرد: براساس توافق سازمان نظام پزشکی و دستگاه محترم قضایی و د...
دوشنبه، 19 اسفند 1398 - 13:46
راه اندازی ایستگاه سلامت در سازمان مدیریت پسماند  شهرداری اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند ایستگاه سلامت به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا و تامین سلامت پرسنل سازمان و ارباب رجوع و جهت راهنمایی وآموزش و پیشگیری برپا شد.
دوشنبه، 12 اسفند 1398 - 14:32
اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا در کارخانه پردازش  محل دفن پسماند توسط  سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز
سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز در محل دفن پسماندهای شهر اهواز و کارخانه پردازش به اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا پرداخته است. سازمان مدیریت پسماند در سایت صفیره از بدو شیوع ویروس کرونا، اقدام به پیشگری و رعایت شدید بهداشت کرده بود که این مهم در روزهای بعد به صورتی مستمر ادامه پیدا کرد.در این...
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 21:59
تداوم اقدامات پیشگیرانه سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز در جهت پیشیگیری از کرونا ویروس
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز این سازمان جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه خود اقدامات پیشگیرانه ای را در دستور کار خود قرار داده است .
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 14:37
اقدامات سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز در جهت پیشیگیری از کرونا ویروس
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز این سازمان جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه خود اقدامات پیشگیرانه ای را در دستور کار خود قرار داده است .
چهارشنبه، 07 اسفند 1398 - 11:10
آگهی مناقصه عمومی نوبت اول
موضوع مناقصه: خریدکریراسلت کانوایر(زنجیری خط شماره یک کارخانه پردازش در سایت صفیره)
چهارشنبه، 07 اسفند 1398 - 09:03
آغاز عملیات احداث پروژه زیرسازی و آسفالت جاده داخلی دفن پسماند حدفاصل درب ورودی تا سلول شماره 2
محمد رضا قنواتی مدیرهامل سازمان مدیریت پسماند گفت: به منظور تسهیل در فعالیتهای محل دفن صفیره ،عملیات اجرایی احداث جاده در این سایت به همت سازمان مدیریت پسماند آغاز شده است .
یکشنبه، 27 بهمن 1398 - 12:31
آگهی مناقصه عمومی نوبت دوم   احداث سلول سوم دفن بهداشتی
سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز در نظر دارد پروژه مشروحه ذیل را از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقوقی واجد شرايط واگذار نمايد. موضوع مناقصه: احداث سلول سوم دفن بهداشتی
یکشنبه، 20 بهمن 1398 - 09:36
گزارش تصویری از رونمایی ناوگان جمع آوری وحمل پسماندهای بیمارستانی به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پسماند شهرداری اهواز روزپنجشنبه مورخ 17/11/98 از چهار دستگاه خودرو حمل زباله مکانیزه که دارای مخزن شیرابه وجداره تمام استیل می باشد رونمایی شد.
شنبه، 19 بهمن 1398 - 13:37
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند: برای جمع آوری مکانیزه زباله های عفونی نیازمند همکاری تمام مراکز درمانی هستیم
محمدرضا قنواتی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز در آیین رونمایی از ماشینهای مکانیزه حمل زباله های عفونی شهر گفت: این دستگاهها تمام استیل و مکانیزه هستند و دو مخزن شیرابه دارند که باعث می شود شیرابه زباله در سطح شهر جاری نشده و به صورت مکانیزه جمع آوری و به محل دفن انتقال داده می شوند.وی ...
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 13:35
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور پرسنل سازمان مدیریت پسماند
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند مراسم قرائت زیارت عاشورا با شور و حال خاص معنوی صبح امروز مصادف با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، قبل از شروع وقت اداری با حضور پرسنل مجموعه پسماند، برگزار شد.
دوشنبه، 14 بهمن 1398 - 12:14
غبارروبی  وعطر افشانی گلزار شهدا در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
همزمان با سراسر کشور مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب حسینی امام جماعت سازمان پسماند، مدیرعامل سازمان و جمعی از پرسنل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد و حاضرین با ذکر فاتحه با مقام شامخ شهدا و امام شهدا پیمانی دوباره بستند.
ﺳﻪشنبه، 08 بهمن 1398 - 13:23
بزودی ؛ راه‌اندازی ۵۰ دستگاه مکانیزه بازیافت پسماند در اهواز
تفاهم نامه فی مابین شهرداری اهواز، کمیته امداد امام استان و سازمان فنی و حرفه‌ای خوزستان در راستای نصب ۵۰دستگاه مکانیزه بازیافت پسماندباحضور معاون اشتغال کمیته امداد کشور و رییس سازمان فنی وحرفه ای کشور و استاندارخوزستان منعقد شد.
چهارشنبه، 25 دی 1398 - 13:36
آگهی مناقصه عمومی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان (نوبت اول)
سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز در نظر دارد پروژه مشروحه ذیل را از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقوقی واجد شرايط واگذار نمايد.موضوع: کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان (جهت کنترل جمعیت سگهای بلاصاحب ) در سطح شهر
شنبه، 14 دی 1398 - 09:40
صفحه 1 از 52ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها